03 Eki 2022

KAYSERİ İL BAŞKANLIĞI

3 Yorumlar

 1. Fatih

  Tebrik ederiz. İnşallah milletvekilliği görevini icra ederken; astsubay camiasının sorunlarının gündeme gelmesinde ve çözümünde katkısı olur. Başarılar…

  Yanıt
 2. Mustafa EROL

  Astsubaylar yıllar önce yönetilen durumdan çıkarak yöneten durumuna gelmiştir. Bulundukları her bölgenin eğitimine, kültürüne, ekonomisine ve sosyal yaşamına yön vermişlerdir. Bizler Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve aynı zamanda ülkenin vazgeçilmezleriyiz. Göreve başlarken ettiğimiz yeminimiz emekli olduğumuz sürecede sonuna kadar geçerlidir. Donanımlı Astsubaylar toplumu olarak Laik demokratik sosyal hukuk devletini savunmuş, Atatürk ilke ve devrimlerini içine sindirmiş ve savunmuş çok yüce bir toplumun mensuplarıyız.
  Ülkemizin yönetiminde yüzlerce Belediye Başkanları, Bld. Encümen üyeleri, İl encümen üyeleri ile binlerce muhtarımız vardır.
  Mensuplarımız içerisinde Prof. lar, Doçentler ve öğretim görevlileri sayılamayacak kadardır. Bu vesileyle Kayseri den İyi Parti millet vekili seçilen Sayın Dursun Ataş ı kutluyor başarılı olacağına inanıyorum.
  Kayseri şubemizin Sayın Başkanın şahsında üye olsun olmasın tüm mensuplarımıza aileleriyle birlikte sağlık, sıhhat, uzun ve mutlu yaşamlar diliyorum.
  Mustafa EROL
  E. Astsb. Kd. Bçvş.
  TEMAD eski Genel Başkanı.

  Yanıt
 3. Sadettin ALTIPARMAK

  Tcdd ile ulaşımda girişiminizle indirim yapılamazmı. Öğretmen bu indirimden faydalanırken biz faydalanamıyoruz. (Çalısan tsk pesoneli faydalanıyormuş) Aynı şekilde şehir içi belediye ulaşımında (Tranvay ve otobüs vb.) zabıta polis ve emeklileri ögretmen herkes faydalanıyor bize yok.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TEMAD - Kayseri İl Başkanlığı Sahabiye Mahallesi Ahmet Paşa Caddesi Adalet İş Merkezi No:23/7 Kat:2 38100 Kocasinan/KAYSERİ  
Tel:
0 (352) 221 46 32 Fax:0 (352) 221 46 32 E-posta:kayseri@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ